Vozový park - minibusem.eu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vozový park:

Jaký vozový park používáme pro potřeby osobní přepravy?


Jsme připraveni na náročné požadavky našich klientů.

Přeprava osob minibusem , především do vzdálenějších míst , musí být pohodlná , rychlá a bezpečná. Z tohoto důvodu realizujeme osobní přepravu s luxusními a kvalitními vozidly.

Pro přepravu osob používáme:


Minibus Volkswagen 2 EKZ Crafter.


Minibus Volkswagen 2  EKZ CrafterPředstavujeme vám nový minibus VOLKSWAGEN 2 EKZ CRAFTER - MINIBUS. Jedná se o nejluxusnější verzi tohoto vozidla v ČR, které je určeno pro soukromou osobní přepravu. Ve vozidle je 18 pohodlných sedadel + řidič. Postavení tohoto minibusu na zakázku mělo jediný důvod - co nejlepší pohodlí pro naše klienty v rámci provozované přepravy osob.


Minibus je vybaven luxusními V.I.P. sedadly s možností vysunutí do uličky a lůžkové úpravy. Cestující mají dostatečný prostor pro pohodlí na dlouhých cestách. Osvětlení a rozvod klimatizace je v našem minibusu u každé sedačky cestujícího. V minibusu nechybí chladnička, TV a DVD přehrávač se dvěma obrazovkami, tónovaná skla se slunečními záclonkami, mikrofon a dvojitá klimatizace.


Pro zvětšení zavazadlového prostoru při přepravě osob na delší vzdálenosti je minibus doplněn odnímatelným ski-boxem nebo uzamykatelným celolaminátovým přívěsným vozíkem.
Zajistíme více minibusů za nejlepší ceny!
Poptávejte zde. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky